akce a setkání

Informace o akcích a setkáních, která probíhají v různých městech Česka i Slovenska po celý rok.

Setkání jsou pořádána v odpoledních a podvečerních hodinách, akce se seminárním programem mohou být i celodenní.

Bosenské pyramidy a jejich léčivé účinky
(napojení na pyramidální frekvence)

20. dubna 2022

17:30 – 20:30 hodin

Místo setkání:

OÁZA POZNÁNÍ – Ing. Helena Čapková

Chittussiho 13, Slezská Ostrava

Vstupné:   200 Kč

       Podvečerní setkání se Sumitem, na kterém se dozvíte informace o Bosenských pyramidách, včetně jejich léčivých účinků pro člověka. Posvátná místa Bosny a Hercegoviny,  zejména údolí Bosenských pyramid, s kouzelnou panenskou přírodou a srdečnými místními lidmi, představuje více než jen poznávání a relaxaci. Inspirace a možnosti léčení v této zemi, s potenciálem nalezení odpovědí na otázky „kdo jsme“ a „kam jdeme“, nás posouvají ke spokojenějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Zázraky zde nejsou výjimkou.

        Součástí setkání je spolu s promítáním fotografií a videí z Bosny také ochutnávka pravé bosenské kávy, a zejména meditace pro napojení se na frekvence Bosenských pyramid, která regeneruje a harmonizuje mysl i tělo.

Bližší informace na 774 962 262 nebo na emailu: info@bosnasesumitem.cz

Rezervace na setkání na 603 843 449 – Helena Čapková

       Podvečerní setkání se Sumitem, nejen o tajemstvích Bosny a Hercegoviny. Posvátná místa této země, zejména údolí Bosenských pyramid, s kouzelnou panenskou přírodou a srdečnými místními lidmi, představuje více než jen poznávání a relaxaci. Inspirace a možnosti léčení v této zemi, s potenciálem nalezení odpovědí na otázky „kdo jsme“ a „kam jdeme“, nás posouvají ke spokojenějšímu a plnohodnotnějšímu životu.

        Součástí setkání je spolu s promítáním fotografií a videí z Bosny také ochutnávka pravé bosenské kávy, malé občerstvení, a meditace pro napojení se na bosenskou pyramidální energii, která regeneruje a harmonizuje mysl i tělo.

Povídání se Sumitem v Hradci Králové

TERMÍN SETKÁNÍ V TUTO CHVÍLI NENÍ URČEN

17:30 – 21:00 hodin

Místo setkání:

Radka Hloužková

obec Praskačka, část Žižkovec č.p. 10

Vstupné:   200 Kč

error: Obsah je chráněn proti kopírování !!!