ŠAMANSKÁ TRANSFORMAČNÍ CESTA DO ÚDOLÍ BOSENSKÝCH PYRAMID

23. - 28. září 2022

Visoko, Bosna a Hercegovina

INFORMACE O CESTĚ

Zveme Vás na další populární šamanskou cestu – pobyt v údolí Bosenských pyramid, s JIRKOU COHORNOU – průvodcem šamanskou medicínou. Cesta je příležitostí nejen k poznávání a relaxaci. Šamanské rituály, ceremonie a léčení dostávají díky energiím pyramid nový rozměr, kterým můžeme výrazně nahradit energie Peru či Brazílie, a tak výrazně podpořit kvalitu účinků medicíny a přírodních léčiv z Amazonie, které budou k dispozici.

Tento pobyt je propojen s transformací a poznáváním v energii Bosenských pyramid a léčivých tunelů RAVNE, společně se šamanskými rituály, ceremoniemi a léčeními. Záměrem je uzdravení těla, mysli i ducha. Možnost znovunapojení se na vlastní Zdroj, návrat k němu, rozpomenout se „KDO JSEM“, „PROČ JSEM TADY“ a „KAM JDU“.

Putování touto kouzelnou zemí, s léčením u pyramid nabízí více než si jen dokážete představit. Součástí pobytu je (jako u každé cesty se mnou) pravidelné léčení v tunelech Ravne. Prožijeme společné chvíle ve vzájemném sdílení. Programový koktejl je namíchán tak, aby inspiroval a nabídl každému menu, ze kterého si určitě vybere. Budeme nejen poznávat kouzelná místa a pyramidy v Bosně a Hercegovině, ale taktéž SAMI SEBE trochu jinak, než jsme zvyklí. Spojíme se zpět se sebou, s Duchem přírody, můžeme naslouchat svému vnitřnímu hlasu, uvědomovat si co chceme a co už ne. Mohou přijít vhledy, vize, můžeme změnit úhel pohledu na náš život a naše „problémy“, můžeme odstartovat to nové, které někde v nás čeká, až budeme připraveni a řekneme životu ANO.

PROGRAM

Pátek, 23. září 2022

 • přesun z ČR (SR) do Bosny – odjezd v ranních hodinách
 • první ochutnávka místních dobrot

Sobota – Úterý, 24. – 27. září 2022

 • každodenní regenerace a léčení v tunelech RAVNE
 • archeologický park RAVNE 2
 • Pyramida Měsíce
 • Pyramida Slunce
 • Tumulus Vratnica
 • meditace, rituály, ceremonie s Rapé medicína (bylinné směsi), cacaové obřady (obřad s organickým  cacaem), popis a podrobné informace v článcích mého blogu …
 • zábava, večerní program, sdílení

Středa, 28. září 2022

přesun z Bosny do ČR (SR) – příjezd ve večerních hodinách

—————————————–

 • doprava zajištěna
 • po celou dobu cesty průvodcovství, podpora, sdílení pomoc a poradenství, večerní program
 • po celou dobu cesty stravování – výborná místní strava
 • po celou dobu cesty zajištěno ubytování
  —————————————–

PETR SUMITO MIKULKA – průvodcovství, podpora, organizace – kontaktní údaje: +420 774 962 262, email: info@bosnasesumitem.cz

JIŘÍ COHORNA – průvodcovství, podpora, ceremonie – kontaktní údaje: +420 730 823 791, email: cohorna@gmail.com

PLATEBNÍ PODMÍNKY

2.800 Kč (110 €) záloha při rezervaci + 445 € platba na místě v hotovosti

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

ŠAMANSKÁ TRANSFORMAČNÍ CESTA
DO ÚDOLÍ BOSENSKÝCH PYRAMID
23. - 28. září 2022, Bosna a Hercegovina

Prohlášení zájemce:

Podmínky účasti na akcích organizovaných a vedených Petrem Sumitem Mikulkou (dále „průvodce“):

Účast na akcích i konkrétním programu je dobrovolná. Vzdělávací akce a akce osobního rozvoje nejsou náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby, zavazuje se před zahájením všech akcí informovat průvodce o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou důvodem této léčby. Před účastí na intenzivně prožitkových akcich doporučuji informovat vašeho lékaře.

Účastník je v celém průběhu akce za sebe odpovědný. Případné pokyny průvodce jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu speciálních vzdělávacích akcí a akcí osobního rozvoje vystaven fyzickému, psychickému, či emocionálnímu zatížení.

Na Vámi uvedený email obdržíte po odeslání rezervačního formuláře potvrzení žádosti o rezervaci s pokyny k úhradě zálohy.

Závázná rezervace na akci je platná po úhradě rezervační zálohy.

Ta bude po přijetí potvrzena formou SMS na číslo, které je uvedeno v rezervačním formuláři.

error: Obsah je chráněn proti kopírování !!!